Benzema najboljši igralec elitnega tekmovanja
torek, 31. maj 2022 ob 13:23
Znana tudi idealna enajsterica letošnje sezone v smetani evropske klubske konkurence.

Benzema najboljši igralec LP, znanih tudi idealnih XI
torek, 31. maj 2022 ob 13:16
Francoski nogometni reprezentant Karim Bernzema, ki je z madridskim Realom minulo soboto osvojil ligo prvakov, je bil izbran za najboljšega igralca tega evropskega klubskega tekmovanja sezone 2021/22, ki poteka pod okriljem Evropske nogometne zveze...

Štirje Realovci v idealni enajsterici lige prvakov
torek, 31. maj 2022 ob 12:40
V idealni enajsterici v soboto končane lige prvakov so štirje nogometaši prvakov Reala Madrida, seveda tudi Karim Benzema, ki je bil izbran za...

Poglejte si darilo, ki ga je od svojega velikega sovražnika prejel Čeferin
torek, 31. maj 2022 ob 11:34
Aleksander Čeferin in Florentino Perez sta se pred začetkom Lige prvakov na večerji v Parizu prvič srečala iz oči v oči po fiasku s Superligo.

Ne boste verjeli, kako so se Hrvatje ponorčevali iz PSG-a in Cityja
torek, 31. maj 2022 ob 09:42
HNS (Hrvaška nogometna zveza) si je privoščila šalo na račun dveh evropskih nogometnih velikanov.

Ti dve besedi, ki jih Čeferin izrekel Modriću, povesta vse
ponedeljek, 30. maj 2022 ob 21:49
Dve besedi, ki povesta več kot tisoč.

Dve besedi, ki povesta vse! Kaj je Čeferin rekel Modriću na podelitvi? Tu je odgovor, morate ga videti!
Ekipa
ponedeljek, 30. maj 2022 ob 10:15
Aleksander Čeferin je tudi tokrat podelil medalje vsem udeležencem finala lige prvakov. Več na Ekipa24.si